Az alapítvány az AFS nemzetközi szervezetének tagja. Tevékenységéről a weboldalon (www.afs.hu) érhető el bővebb információ.

A program asszisztens feladata az AFS Magyarország önkénteshálózatának működését és fejlesztését elősegítő szervezési és adminisztratív jellegű háttérmunka, illetve különböző AFS tréningek és egyéb hazai és/vagy nemzetközi projektek magas színvonalú megvalósításának támogatása.

A munkakörben ellátandó feladatok részletesen:

  • Önkénteshálózat fejlesztésének támogatása:
    • önkéntestoborzással és önkéntes tréningekkel kapcsolatos folyamatok adminisztrálása;
    • önkéntes adatbázis, tréning adatbázis és egyéb nyilvántartási rendszerek karbantartása;
    • éves tréning terv megvalósításának támogatása;
    • napi kommunikáció és koordináció az önkéntesekkel;
    • az AFS Pool of Trainers (POT) munkájának adminisztratív támogatása
  • Rendezvényszervezés:
    • körzetelnök találkozók, körzetelnöki tréningek megszervezése, logisztikai előkészítése (résztvevőkkel való kommunikáció, regisztrációs folyamatok adminisztrálása, szállásfoglalás, terembérlet, utazásszervezés, tréninganyagok és segédeszközök beszerzése stb.);
  • Egyéb feladatok:
    • a European Voluntary Service (EVS) és egyéb pályázatok pályázati anyagainak és lebonyolításának támogatása, elszámolások nyomonkövetése, különböző szervezési feladatok koordinációja
    • program koordinátorok támogatása az orientációk, kiválasztások, egyéb programok előkészítésében és lebonyolításában

Az ideális jelentkező jellemzői:

  • minőségi munkavégzés; nagyfokú precizitás
  • készséges, segítőkész attitűd; csapatszellem
  • tolerancia, empátia, rugalmasság
  • jó szervezőkészség
  • jó kommunikációs készség (írásban, szóban, nyilvánosság előtt)
  • legalább alapfokú táblázatkezelői tapasztalat és egyéb informatikai jártasság/alapkészségek
  • angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban (legalább B2 szint); egyéb nyelvismeret előny
  • felsőfokú végzettség előny
  • legalább 2-3 éves munkatapasztalat előny

Juttatások:

  • versenyképes bérezés és egyéb béren kívüli juttatási csomag
  • részvételi lehetőség az AFS szakmai rendezvényein és képzésein

Egyéb tudnivalók a munkakörről:

  • heti 40 órás munkavégzés
  • 1 éves határozott idejű munkaszerződés, mely kölcsönös megállapodás alapján hosszabbítható
  • alkalmanként hétvégi elfoglaltság, amely a munkaszerződésben rögzítettek szerint kompenzálásra kerül
  • a munkavégzés helye: AFS iroda (1071 Budapest, Dózsa György út 62.)

  • Kérjük, küldje be magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét 2018. október 24-ig a hr-hungary@afs.org e-mail címre.
  • A továbbiakról e-mailen kap értesítést. Az előzetes elbírálást követően személyes meghallgatásra kerül sor, mely várhatóan két fordulóból áll.