A NIOK Alapítvány új munkatársat keres fejlesztő programjához

Rád várunk,

  • ha fontosnak tartod a magyar civil szervezetek munkáját,

  • ha szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol nincsenek osztályok, igazgatóságok, végtelen értekezletek, mégis hatékonyan és átláthatóan működik 25 éve,

  • ha szeretnél a civil szervezetek képzésével, fejlesztésével foglalkozó programban részt venni,

  • ha jól kommunikálsz szóban és írásban is, és érdekelnek az online megoldások is,

  • ha egyszerre több folyamatot is kézben tudsz tartani.

A munkád nagyrészt a fejlesztő programunk koordinációja lesz, de a kommunikációs és adománygyűjtést támogató programunkban is számítunk rád.

Főbb feladataid:

  • rendezvények, képzések szervezése

  • nemzetközi találkozók koordinálása, szervezése, vezetése

  • a projektek pénzügyi nyomon követése és adminisztrációja

  • új projektek fejlesztése

  • bekapcsolódás tanácsadásokba, képzésekbe

  • hazai filantrópiát segítő megoldások támogatása, fejlesztése.

A poszt betöltéséhez az alábbi készségeket találjuk fontosnak:

  • projektvezetésében, koordinálásban, adminisztrációban szerzett tapasztalat

  • kommunikációs készségek: kiemelten erős íráskészség, jó kapcsolatteremtő képesség

  • stratégiai gondolkodás

  • önálló, precíz munkavégzés

  • felsőfokú végzettség

  • magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban is)

  • civil szervezeti, illetve tréneri-képzői tapasztalat előnyt jelenthet.

Amire tőlünk számíthatsz:

  • változatos feladatok

  • tér, nyitottság ötleteidre

  • folyamatos fejlődési lehetőség, képzéseken való részvétel

  • nagy hazai és nemzetközi kapcsolatrendszer

  • közös ebédek, nyílt, támogató légkör

Magyar és angol nyelvű szakmai fényképes önéletrajzodat, és magyar és angol nyelvű motivációs leveledet (a fizetési igény és a belépés legkorábbi idejének megjelölésével) a b.gerencser@niok.hu címre várjuk.
Önéletrajzod és motivációs leveled adatait a meghirdetett állás betöltéséig kezeljük, utána töröljük.