Ha lelkes, pörgős vagy és van tapasztalatod munkaerő kiválasztásban és toborzásban, jelentkezz most!
A feladatod az lesz, hogy pályakezdő fiataloknak segítsd megtalálni és megkapni álmaik állását.

Feladatok:

  • Fiatalok munkához jutásának segítése
  • Fiatal, pályakezdő munkaerőtoborzás
  • Kapcsolattartás a fiatalokkal az álláskereséstől egészen a szerződéskötésig és tovább…
  • A projekt és az egyesület láthatóságának biztosítása, eseményeken való megjelenés
  • Az projekttel kapcsolatos adminisztráció kezelése a projektkoordinátorral együtt
  • A projekthez tartozó adatbázis kezelése a projektkoordinátorral együtt
  • Interjúk szervezése és lebonyolítása
  • A projektkoordinátor munkájának támogatása

Téged keresünk, ha:

  • Fontos számodra, hogy mindenki egyenlő eséllyel induljon az élet minden területén
  • Képes vagy önálló döntéseket hozni és csapatban dolgozni
  • Képes vagy egy ügyet és ennek mentén egy projektet és szervezetet képviselni
  • Proaktív vagy és rendszerezetten tudsz dolgozni
  • Napi feladataidat hosszú távú stratégia mentén végzed
  • Képes vagy visszajelzéseket adni és fogadni, és ezek mentén folyamatosan keresed a fejlődési lehetőségeket
  • Részmunkaidős állást keresel

Elvárt készségek:

  • Jártas vagy munkaerő piaci elhelyezésekben és/vagy szolgáltatás eladásában
  • Magabiztosan és asszertíven kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
  • Reprezentatívan is meg tudsz jelenni cégek vezetői előtt
  • Érted a fiatalok nyelvét, megtalálod velük a közös hangot
  • Komolyan érdeklődsz a pályakezdő fiatalok és a munka világának kapcsolata iránt
  • Angol és magyar nyelvet magas színvonalon műveled írott és verbális formában egyaránt

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés magas presztízsű, nemzetközi projektben
  • Folyamatos támogatás lelkes, motivált, elkötelezett fiatal szakemberektől
  • Tér és infrastruktúra az önálló- és együtt alkotáshoz
  • Gyakorlati tapasztalat társadalmi vállalkozások működéséről és fenntarthatóságról
  • Nemzetközi munkakörnyezet, kapcsolatok és közösség
  • Fejlődési lehetőség a verseny- és a civilszférában itthon és külföldön egyaránt
  • Juttatás: fix havi fizetés, több éves együttműködési lehetőség
  • Részmunkaidős állás (napi 4 óra)

Jelentkezés 2018. november 12-ig. A személyes találkozókat a jelentkezések sorrendjében egyeztetjük, ezért érdemes minél előbb jelentkezned.

Küldd el CV-det az info@egyesek.hu email címre, és töltsd ki a jelentkezési lapot!