A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Az új kolléga a Fókuszban a gyermek programunkhoz csatlakozva, a beszerzési és a pénzügyi terület támogatásával projektünk megvalósulását segítené.

A projekt célja a leghátrányosabb helyzetű településeken élő gyermekek esélyeinek növelése, életkörülményeinek javítása, a szegénység gyermekekre mért hatásainak mérséklése, amelyet helyben elérhető, intenzív, komplex szociális munkával, családkíséréssel és a projekt keretében megvalósuló tevékenységek szakmai-módszertani támogatásával biztosít.  A program fejlesztései és kapcsolódó tevékenységei a kora gyermekkori fejlődést középpontba helyezve a leghátrányosabb helyzetű településeken élő családok egészével foglalkozik.

 Feladatok:

  • A projekt asszisztens a projekthez kapcsolódó számlák kezelésében támogatja a pénzügyi csapat munkáját: számlák elektronikus rögzítése, szkennelése
  • Pénzügyi kimutatások készítésével segíti a pénzügyi területünket a projekt sikeres megvalósulása érdekében
  • Szorosan együttműködik az egyesület társosztályaival és a konzorciumi partnerekkel a szükséges pénzügyi dokumentációk összegyűjtése, valamint a pénzügyi beszámolók sikeres elkészítésének céljából
  • Az új kolléga szorosan együttműködik a beszerzési terület vezetőjével a beszerzések előkészítésében (pl. árajánlatok bekérésével) valamint a szállítmányok/áruk nyomonkövetésében (pl. beszállítókkal való kapcsolattartás)
  • A projekt megbeszélésein emlékeztetők/ összefoglalók írásával segítik a vezetőket

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Pénzügyi adminisztrációban szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Microsoft Word és Excel készségszintű használata
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Önálló, talpraesett, proaktív munkavégzés
  • Monotóniatűrés és rugalmasság
  • Kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Előny:

  • Pályázati projektek pénzügyi/beszerzési adminisztrációjában szerzett munkatapasztalat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Szakmai önéletrajz és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet a projektasszisztens@hr.maltai.hu   e-mail címen.