Bővül az Egyesek csapata! Ha érdekel a nemzetközi ifjúsági munka, és szeretnél hozzájárulni a fiatalok fejlesztéséhez és közösségek erősödéséhez, nálunk a helyed!

Munkatársat keresünk képzések tevékenységi területünkre:

Nemzetközi Erasmus+ tréningek, ifjúsági cserék szervezése változatos témákban (pl. önismeret, vezetői készségek, kommunikáció, média eszközök, stb.) Magyarországon és külföldön egyaránt.

Feladatok:

  • Nemzetközi projektek adminisztratív és logisztikai koordinációja

  • Kapcsolattartás a nemzetközi önkéntesekkel, résztvevőkkel

  • Kapcsolattartás hazai és külföldi partnerekkel

  • Részvétel és asszisztencia az Egyesek programjain

  • Kommunikációs és promóciós feladatok (offline, online)

  • Nemzetközi képzői team támogatása

Téged keresünk, ha:

  • Érdeklődsz az ifjúsági munka és nem-formális tanulás iránt

  • Angol nyelvtudásod biztos írásban és szóban

  • Jó kommunikációs készség, nyitott személyiség jellemez

  • Rugalmas vagy és precíz

  • Jó a szervezőkészséged

  • Szívesen veszel részt szakmai találkozókon/képzéseken/konferenciákon

  • Személyes, szakmai és szervezeti fejlődés egyaránt fontos számodra

Előnyt jelent:

  • Korábbi tapasztalat nemzetközi környezetben

  • Tapasztalat (akár résztvevőként) nemzetközi ifjúsági programokon

Amit ajánlunk:

  • Teljes munkaidős állás, lehetőség több éves együttműködésre

  • Mentorálás, fejlődési és előrelépési lehetőség

  • Részvétel változatos nemzetközi projekteken, képzéseken itthon és külföldön

  • Munkavégzés helye: Budapest és átlagosan minimum heti 1 nap Nógrád megyében (a nemzetközi ifjúsági munka terén nógrádi munkavégzés is megoldható, rendszeres budapesti jelenléttel)

  • Lehetőség önálló elképzelések megvalósítására

A jelentkezéshez kérlek töltsd ki a jelentkezési lapot ITT. Jelentkezés határidő: 2020. június 25.

Kérdés esetén írj nekünk: info@egyesek.hu Tárgy: “Új munkatárs”