FŐBB FELADATOK:

  • Magyar Cserkészszövetség által megvalósított tárgyban jelzett projektek projektmenedzseri, projektvezetői feladatainak ellátása;
  • A projektcsapat irányítása (feladatkiosztás, beszámoltatás, ellenőrzés, motiválás), a projekt munkafolyamatainak megvalósításáért felelős munkatársak munkájának koordinálása;
  • A projekt projektterv szerinti megvalósítása, a pályázati felhívásban és a hatályos támogatási szerződésben foglalt rendelkezések betartása és betartatása;
  • Kockázatelemzés és problémakezelés;
  • Rendszeres nyomon követés alapján a projektterv felügyelete, az egyes módosítások Irányító Hatóságnak történő benyújtása (változásbejelentések, támogatási szerződésmódosítások) EPTK rendszeren keresztül;
  • Időközi és záró kifizetési igénylések elkészítésében történő részvétel;
  • A projektszakaszok eredményeinek ellenőrzése, jóváhagyása, valamint a projekt szabályossági szempontjai alapján a szállítók megfelelő teljesítésének igazolása;
  • Szállítói szerződések teljesülésének felügyelete;
  • A pályázatban meghatározott indikátorok, szakmai – műszaki mutatók teljesülésének nyomon követése;
  • Beszerzési és közbeszerzési kiírások szakmai előkészítésében és a beérkező pályázatok értékelésében, valamint a szerződések előkészítésében való részvétel;
  • Kapcsolattartás az Irányító Hatósággal és a konzorciumi partnerekkel;
  • A projekt mindenkor érvényes eljárásrend szerinti megvalósítása.

ELVÁRÁSOK:

  • Befejezett felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves projektmenedzsment tapasztalat európai uniós forrásokból megvalósuló projekt(ek)ben
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Problémamegoldó készség;
  • Szakszerűség, és megbízható precíz munkavégzés
  • Heti 40 óra munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • Cserkészmúlt
  • Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízhatóság, lendületes, proaktív hozzáállás
  • Együttműködési képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes, stabil jövedelem;
  • Önálló, felelősségteljes munkakör;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Fiatal, dinamikus, lendületes csapat;
  • Változatos, kreatív, kihívásokban bővelkedő projektek

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest II. kerület

Jelentkezés: 2019. március 10-ig a hr@mcssz.hu címre küldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel