Feladatok:

  • hátrányos helyzetű álláskeresők toborzása, szűrése, felkészítése a munkavállalásra
  • beilleszkedésük követése
  • kiválasztási módszerek fejlesztésében való részvétel
  • megtartást, integrációt segítő belső képzések fejlesztések különböző területeken dolgozó munkatársak számára
  • pszichológia tanácsadás a munkavállaláshoz kapcsolódóan

Elvárások:

  • pszichológus végzettség
  • célcsoport iránti nyitottság
  • társadalmi vállalkozások céljai, és a mögöttük rejlő problémák megoldása iránti elkötelezettség
  • tanulási és fejlődési igény
  • együttműködési képesség, rugalmasság
  • MS Office alkalmazás (Word, Excel, Outlook) felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • bármely releváns tapasztalat
  • nyelvismeret
  • jogosítvány és saját gépjármű

Munkavégzés helye: Érd

Amennyiben szeretne többet megtudni a feladatról, kérem, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igény és a pozíció megjelölésével az oneletrajz@napra-forgo.hu e-mail címre 2017. december 15-ig.

Csak az interjúra való behívás esetén vállaljuk visszajelzés adását. Megértését köszönjük.