CivilTech
Állás
Állás
Raktáros
2019. május 14.

970

Jelentkezési határidő: 2019. május 24.

A Magyar Református Szeretetszolgálat raktáros munkatársat keres.

A Magyar Református Szeretetszolgálat raktáros munkatársat keres

Célunk, hogy raktáros munkatársunkkal együtt tegyük a fizikai adományozás folyamatát még gördülékenyebbé, hogy a rászoruló igénylőinkhez még gyorsabban eljuthassanak a mások által felajánlott javak.

Főbb feladatok:

  • budapesti adományraktárunkban lévő adományok kezelése
  • adományok bevételezése és kiadása raktári szoftver használatával
  • szállítmányok előkészítése, gépjárműre vagy gépjárműről pakolás
  • raktár rendben tartása, raktári anyagmozgatás
  • adományok ki- és beszállításában közreműködés
  • adománygyűjtések technikai lebonyolításában részvétel
  • kapcsolattartás az adományozási és logisztikai munkatársakkal

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • raktári tapasztalat
  • alapszintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó együttműködési képesség
  • gondosság, precizitás
  • önállóság, pontosság

Jelentkezni az önéletrajza elküldésével lehetséges az allas@jobbadni.hu e-mail címre.

Hír
A 17KOZ és a 19MKOZ Közlemény elérhető az Adóhivatal honlapján
Hír
Noha a rendszer már több mint 5 éve működik jelenlegi formájában, a CIC-ek eredményességéről, hatékonyságáról kevés a visszajelzés.
Hír
A pozitív élmények, adott esetben a nevetés, a jókedv elősegítik a gyógyulást, ebben ma már a legtöbb szakember egyetért. Az élményterápiás alkalmak ilyen pozitív hatást válta ...
Hír
Meglepetésre nem kettő, hanem négy hónappal tolják ki a korábban érvényben lévő határidőt a banki adategyeztetés elvégzésére, pedig a Bankszövetség is csak szeptember 30-ig ké ...
Hír
Fülöp Attila a Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége (MVGYOSZ) Hermina úti székházában mondta ezt, ahol bemutatták a látássérült emberek számára - akadálymentesen h ...
Címkék