A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet Regionális koragyerekkori szakmai koordinátor munkakör betöltésére, az észak-alföldi régióba

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

felvételt hirdet

Regionális koragyerekkori szakmai koordinátor

munkakör betöltésére, az észak-alföldi régióba.

Az EFOP-1.4.5-20 sz. projekt célja a hátrányos helyzetű településeken élő gyermekek esélyeinek növelése, életkörülményeinek javítása, a szegénység gyermekekre mért hatásainak mérséklése.

Feladatok:

  • Irányítja a településcsoport vezetők és a regionális koragyerekkori szakértők munkáját, segíti a családmentorok feladatainak meghatározását;

  • Ellenőrzi a dokumentációs tevékenységeket;

  • Kapcsolatot alakít ki a településvezetőkkel, szakemberekkel, a védőnői és gyermekjóléti szolgálattal, helyi óvodákkal, iskolával, intézményekkel;

  • Támogathatja a helyi szakemberek közötti konstruktív párbeszéd és együttműködések kialakítását, a helyi viszonyrendszerek megismerését, hálózatosodás kialakulását, mediálhat a szakemberek közötti konfliktusokban;

  • Fontos feladata, hogy tudja motiválni a munkatársakat, legyen képes cselekvésre bírni őket;

  • Vezeti a havi rendszerességű team megbeszéléseket;

  • Folyamatos kapcsolatot tart a szakmai vezetővel, a programelem témavezetőjével, az országos koragyekkori szakértővel, információt nyújt és tájékoztatja őket a program előrehaladásáról és nehézségeiről.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség; preferáltan szociális munkás/ szociálpedagógus/ pedagógus/ gyógypedagógus/ pszichológus/ szociológus/ védőnő képzettségű diploma

  • "B" kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat

  • előnyt jelent szegregátumban szerzett segítői tapasztalat

  • jó kommunikációs készség és szervezőkészség

  • magas fokú szociális érzékenység és hivatástudat

  • jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség

  • megbízhatóság, terhelhetőség, stressz tűrő személyiség

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő

  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Székely, Magy, Besenyőd, Rohod, Mezőladány, Tarpa települések

Szakmai önéletrajz és a nettó fizetési igény megjelölésével lehet a 01655@hr.maltai.hu e-mail címen.