Elvárások: felsőfokú végzettség, főként szociális területen

Egyéb, alapvetően fontos elvárások: empátia, jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő, valamint kapcsolatépítő képesség és problémamegoldó készség.

Előnyt jelent: munkaerő-piaci szolgáltatásokban, rehabilitációs foglalkoztatásban, civil szer-vezetnél szerzett gyakorlat. Az IKR adatszolgáltatási rendszerének ismerete és gyakorlata. Pályázatírói tapasztalat.

Alapítványunk elsődlegesen megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várja a meghirdetett munkakörbe!

Főbb munkaköri feladatok: gondoskodás a rehabilitációs foglalkoztatásban résztvevő meg-változott munkaképességű emberekről. Foglalkozási rehabilitációjuk elősegítéséről, munka-végzésük során speciális szükségleteik, szolgáltatási, képzési igények kielégítési lehetősé-geinek megteremtéséről.

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület (Pesthidegkút)

Munkakezdés: megegyezés alapján

Önéletrajzokat, dokumentumok másolatát az alábbi címre kérjük megküldeni:

horvathne.szittyai.sara@egalitas.hu

Egalitás Alapítvány