Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Munkakör: segítő (teljes munkaidő, 8 óra / nap)

Munkaviszony típusa: határozatlan idejű, 3 hónap próbaidővel

Munkavégzés helye: MVK Nappali Szociális Központ, Nappali Melegedő

1089 Budapest, Diószeghy Sámuel u. 5.

 Leírás:

 Az új munkatárs feladatai:

  • hajléktalanok szociális gondozása,
  • ügyintézésben történő közreműködés,
  • dokumentáció vezetése papír alapon és elektronikus formában,
  • beszámoló a fenti tevékenységekről a teamen.

Legfontosabb elvárások:

  • alapfokú végzettség,
  • jó kommunikációs, konfliktuskezelési és kapcsolatteremtő képesség,
  • ügyfelekkel szemben tanúsított segítőkészség és empátia,
  • együttműködési készség a team munkára,
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet),
  • pontos, naprakész adminisztráció vezetése.

Előny:

  • hajléktalan ellátásban szerzett tapasztalat

 Bérezés:

       - Kjt. szerint

 Referencia szám: MVK - 22/2021

 Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, referencia szám, segítő munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, valamint nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy az elbírálásban résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik.

A pályázó automatikusan kizárja magát a pályázati eljárásból, amennyiben a felsorolt dokumentumokat nem csatolja pályázati anyagához.

 Kontakt: Fisch Tímea, munkaügyi ügyintéző

 Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu

 Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

 Munkába állás ideje: azonnal