Az Értelmi Sérültek Gyöngyház Egyesülete segítő munkatársat keres

Munkavégzés helye: Iklad, Szabadság út 75

Amit ajánlunk:

  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • kreativitást igénylő munka
  • barátságos, otthonos munkakörnyezet
  • versenyképes bérek
  • kis létszámú munkaközösség
  • 50%-os támogatás a szakképesítés megszerzéséhez

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • szakirányú képesítés megszerzésének vállalása egy éven belül
  • kézműves technikák ismerete
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • más személyek iránti felelősségvállalás képessége
  • nyitottság, együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • szociális vagy egészségügyi szakirányú végzettség
  • fogyatékos, autizmussal élő felnőttek bentlakásos, vagy nappali ellátásában szerzett munkatapasztalat, szociális segítői gyakorlat
  • népi játszóházi foglalkozásvezetői tanfolyamon szerzett képesítés
  • képzőművészeti készségek, kézműves technikákban való jártasság, drámapedagógiai ismeretek, kertészeti ismeretek

Kérjük fényképes, szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével a szederfa@szederfa.hu e-mail címre küldje 2019 augusztus 31-ig.