A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet szakgondozót keres.

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Munkakör: szakgondozó

Munkaviszony típusa: határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Csepel, Családok Átmeneti Otthona

Leírás: Csepeli Családok Átmeneti Otthonában szakgondozói feladatok ellátása

Az új munkatárs feladatai:

- szakgondozói feladatok ellátása

- szociális ügyintézés

- szakmai teameken való részvétel

Legfontosabb elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség [bölcsődei szakgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermekgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermeknevelő-gondozó (OKJ),
    csecsemő- és gyermeknevelő-gondozó (OKJ), kisgyermekgondozó, -nevelő (OKJ),
    csecsemő- és gyermekápoló (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő I. (OKJ),
    gyógypedagógiai asszisztens (OKJ) vagy mentálhigiénés asszisztens (OKJ)]

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, határozott fellépés

  • készség csapatmunkában történő részvételre

  • felhasználói számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • gyermekjóléti alapellátásban szerzett tapasztalat

Referencia szám: MVK-17/2019

Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, referencia szám, szakgondozó munkakör megjelölésével részletes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, valamint a képzettséget igazoló bizonyítvány másolatával.

Kontakt: Varga Lajosné, bér-és munkaügyi ügyintéző

Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu

Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.