Hisszük, hogy egy gyerek egy egész világ.

Célunk, hogy nálunk mindenki megtapasztalhassa az elfogadó szeretet, az egyénre szabott figyelmet és azt, hogy neki is szép és lehetőségekkel teli a világ.

Célunk megvalósításához lelkes és lehetetlent nem ismerő kis csapatunk most budapesti (XII. kerület) irodájába

szakmai asszisztens

munkakörbe keres új csapattagot, akinek feladata szakmai vezetőink munkájának támogatása lesz a következő területeken: táboroztatás a paloznaki Meseközpontban; önkéntes mesélés a gyermekotthonokban; mentorprogram; munkahely-teremtési, életkezdés-támogatási program; foglalkozások és rendezvények (szakmai előadások, találkozók, képzések) szervezése.

Szakmai asszisztensünkre a következő feladatok várnak:

  • részvétel a táborok, az önkéntes mesélési alkalmak, a foglalkozások és rendezvények előkészítési és lebonyolítási munkálataiban;
  • kapcsolattartás az önkéntesekkel, az Alapítvánnyal együttműködő szakemberekkel, a paloznaki Meseközponttal, valamint a szakmai partnerekkel (többek között a gyermekotthonokkal);
  • szerződések és egyéb dokumentumok előkészítése, nyomon követése, rendszerezése;
  • adatbázisok kezelése, karbantartása;
  • eszközök, alapanyagok beszerzése.

Sikerrel pályázhatsz hozzánk, ha ezeket a feladatokat örömmel végeznéd és jellemzőek rád az alábbiak:

  • alapos, pontos munkavégzés;
  • nagyon jó szervezőkészség, projektszemlélet;
  • kimagasló kommunikációs és interperszonális készségek;
  • valamint hogy hatékonyan, rugalmasan tudod szervezni a munkádat, beosztani az idődet.

Új munkatársunk kiválasztásakor előnyt jelent a B kategóriás jogosítvány és a hátrányos helyzetű gyerekekkel való munkában szerzett tapasztalat.

Ha úgy érzed, ez az a lehetőség, amire vártál, jelentkezési anyagodat (magyar nyelvű motivációs levél és fényképes önéletrajz) minél hamarabb, de legkésőbb 2018. január 15-ig juttasd el a borsos.rita@mesekozpont.hu e-mail címre. Ha kérdésed van, hívj minket bátran a 70/366-2978-as telefonszámon.

Web oldalunk címe: www.mesekozpont.hu