A Mosoly Alapítvány ingyenes mese- és művészetterápiás programokkal segíti azoknak a gyerekeknek a lelki gyógyulását, akik hosszan tartó betegségben szenvednek. Terápiás programjainkat magasan képzett szakemberek (pszichológusok, klinikai szakpszichológusok, művészetterapeuták) közreműködésével, jól kidolgozott monitoring rendszer mellett végezzük. Kis létszámú, dinamikus csapatunkba keresünk hosszú távra olyan kiváló szervezési készséggel bíró munkatársat, aki szereti a kihívásokat, rugalmas és kezdeményező.

Ha mindez megvan benned és elkötelezetten tudnád képviselni a Mosoly értékeket, várjuk jelentkezésedet!

Jelentkezési határidő: 2016. május 9.
Állás típusa: Teljes munkaidő - 8 óra
Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladataid közé tartozna az alapítvány kórházi és kórházon kívüli hosszú távú terápiás programjainak koordinálása, szervezése, a szakmai programokkal kapcsolatos pályázati, pénzügyi és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Rendszeres kórházi terápiákat hematológiai-onkológiai, őssejt transzplantációs, pszichiátriai és endokrin-diabetesz osztályokon tartunk Budapesten, Debrecenben és Pécsett. Hosszú távú csoportjaink keretében pszichodráma és meseterápiás csoportokat szervezünk pszichoszomatikus zavarral küzdő gyerekek részére, onkológiai betegségből gyógyuló, valamint vak és gyengénlátó gyerekek számára.

Feladatok:

  • Terápiás programok szervezése
  • Kapcsolattartás intézményekkel, szakemberekkel, szülőkkel a program alatt
  • Szakmai programok adminisztrációja
  • Szakemberek számára szervezett konferenciák, továbbképzések szervezése, lebonyolítása
  • Részvétel programlátogatásokon budapesti és vidéki kórházakban, iskolákban
  • Pályázati és támogatói beszámolók, értékelések elkészítésében való részvétel
  • Részvétel az éves szakmai terv összeállításában
  • Részvétel a szakmai költségvetések kialakításában

Jelentkezési feltételek:

  • Felsőfokú végzettség (pszichológiával, pszichopedagógiával, művészetterápiával kapcsolatos tanulmányok előnyt jelenthetnek)
  • Minimum 3 év munkatapasztalat
  • Programszervezői, projektmenedzsment tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret (írásban és szóban)
  • Számítógépes ismeretek (word, xls, ppt. biztos kezelése)

A munkához szükséges kompetenciák:

  • Precíz, hatékony munkavégzés
  • Önálló feladatmegoldás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Nyitottság, kreativitás
  • Igény a tanulásra, fejlődésre

Amit kínálunk:

  • Részese lehetsz egy értékorientált, magas színvonalú szakmai programnak
  • Tagja lehetsz egy kis létszámú, dinamikus csapatnak
  • Kreatív és innovatív projektekben vehetsz részt
  • Változatos feladatokkal, kihívásokkal találkozhatsz a napi munkádban
  • Tanulási és fejlődési lehetőségeket kapsz

Az allas@mosolyalapitvany.hu címre elküldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, valamint két referenciát adó személy elérhetőségének megjelölésével.

A motivációs levél maximum egy A/4-es oldal terjedelmű legyen, melyben bemutatod:

  • Miért szeretnél a Mosoly Alapítványnál dolgozni ebben a munkakörben?
  • Miért tartod magad alkalmasnak erre a feladatra?
  • Milyen sikeres és az állás szempontjából fontos projektmunkáid voltak; milyen tapasztalatokat szereztél és mit tanultál mindezekből?

Ha szeretnéd, mindezt egy rövidfilmben (max. 2 percben) is elmondhatod nekünk. Nem a minőség számít, akár a telefonoddal rögzítheted és elküldheted e-mailben vagy feltöltheted tetszés szerint (ebben az esetben ne felejtsd el az elérhetőséget megadni).

Várható munkába lépés: 2016. augusztus

A pályázatuk alapján első körben kiválasztott jelöltek személyes interjún vesznek részt, a második fordulóba bejutottak közül assessment center (csoportos helyzetgyakorlatokra épülő értékelési módszer) segítségével választjuk ki az új munkatársat.

További információk az alapítványról: www.mosolyalapitvany.hu