Kárpát-medencei Tehetségkutató Alapítvány - személyi asszisztens

Feladataid:

  • telefonok intézése, üzenetek továbbítása

  • irodai rend fenntartása, rendezvények szervezése, adminisztrációs feladatok ellátása

  • pályázatok írása, elszámolása magyarul és angolul

  • külföldi utazásokon való részvétel

  • vezető munkájának a támogatása, folyamatos elérhetőség

  • rendezvények szervezése,

  • részvétel nemzetközi projektekben,

  • önálló projektek vitele,

  • fordítások,

  • kommunikáció és PR feladatok

Elvárásaink:

  • meglévő diploma

  • esetenkénti hétvégi munkavégzés

  • pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk

  • folyamatos elérhetőség

  • magabiztos angol nyelvtudás (beszéd és íráskészség)

  • PC, Windows ismeretek (Excel kezelés)

  • önálló munkavégzés

  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

  • meglévő B kategóriás jogosítvány, releváns vezetési tapasztalattal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló m unkakörben szerzett tapasztalat

Amit neked kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony

  • szakmai fejlődési lehetőség

  • utazási lehetőségek, melyek érintik a hétvégéket is

  • laptop, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

  • Szakmai asszisztens

  • Személyi asszisztens

  • Marketing, Média, PR

  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1054 Budapest, Tüköry utca 3.

Kérünk, hogy a fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, a havi bruttó bérigényt tartalmazó rövid motivációs levél (melyben írd le miért szeretnél nálunk dolgozni és írj a gk vezetési tapasztalatodról is) kíséretében küld el számunkra a palyazat@kmta.hu címre.