A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Pátyi Támogató Szolgálata felvételt hirdet SZEMÉLYI SEGÍTŐ munkatárs fogyatékkal élő személyek segítéséhez munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Pátyi Támogató Szolgálata

felvételt hirdet

Személyi segítő

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Fogyatékkal élő ügyfeleink életvitelének támogatása otthonukban,

  • Közszolgáltatások igénybevételének és egészségügyi-, szociális-, oktatási-, közigazgatási célú közintézményekbe való eljutásuknak segítése, alkalmanként kísérése.

Elvárások:

  • Általános ápoló, egészségügyi asszisztens, szociális gondozó, szociális segítő, gyógypedagógiai asszisztens végzettség, vagy e végzettségek megszerzésére irányuló képzésben való részvétel.

  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség.

  • B kategóriás jogosítvány.

  • Saját gépkocsi (munkáltatói költségtérítéssel).

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Támogató szolgálatnál szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér plusz munkahelyi pótlék, szociális ágazati pótlék besorolás szerint.

  • Utazási költségtérítés.

  • Béren kívüli juttatások.

  • Kellemes munkakörnyezet.

  • Támogató csapat.

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő.

  • Határozatlan idejű.

Munkavégzés helye:

Páty és a környező települések.

Szakmai önéletrajz (mely tartalmazza az alapadatokon túl az iskolai végzettségeket és a korábbi munkahelyeket) és a végzettségeket igazoló dokumentumok másolatának benyújtásával, valamint a nettó fizetési igény megjelölésével lehet a 01568@hr.maltai.hu e-mail címen 2020. szeptember 11.-ig.

Az állással kapcsolatban érdeklődni lehet hétköznapokon 8.00-16.00 között a 30/9040-470-es számon.