Személyi segítő

2020. március 04.

Jelentkezési határidő: 2020. április 01.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Pátyi Támogató Szolgálata felvételt hirdet SZEMÉLYI SEGÍTŐ munkatárs fogyatékkal élő személyek segítéséhez munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Pátyi Támogató Szolgálata

felvételt hirdet

SZEMÉLYI SEGÍTŐ munkatárs

fogyatékkal élő személyek segítéséhez

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • fogyatékkal élő ügyfeleink életvitelének támogatása otthonukban, közszolgáltatások igénybevételének és pl. egészségügyi-, szociális-, oktatási-, közigazgatási célú közintézményekbe való eljutásuknak segítése, alkalmanként kísérése.

Elvárások:

  • általános ápoló, egészségügyi asszisztens, szociális gondozó, szociális segítő, gyógypedagógiai asszisztens végzettség, vagy e végzettségek megszerzésére irányuló képzésben való részvétel
  • büntetlen előélet (30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány), cselekvőképesség
  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • támogató szolgálatnál szerzett gyakorlat
  • saját gépkocsi (munkáltatói költségtérítéssel

Amit kínálunk:

  • támogató csapat
  • közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér
  • munkahelyi pótlék
  • szociális ágazati pótlék besorolás szerint
  • utazási költségtérítés
  • béren kívüli juttatások

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Páty és a környező települések

Szakmai önéletrajz (amely tartalmazza az alapadatokon túl az iskolai végzettségeket és a korábbi munkahelyeket) és a végzettségeket igazoló dokumentumok másolatának benyújtásával a következő e-mail címre:  01504@hr.maltai.hu

Az állással kapcsolatban érdeklődni lehet hétköznapokon 8.00-16.00 között a 30/9040-470-es számon vagy e-mailben a dorko.ildiko@maltai.hu  e-mail címen.

Címkék
állás, munkavállalás