A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet személyszállító – gépkocsivezető Támogató Szolgálatnál munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • a Támogató Szolgálat fogyatékkal élő ügyfeleinek szállítása,

  • a személyszállítás adminisztrálása,

  • a személyszállító gépjármű állapotának gondos megőrzése, szervízeltetése,

  • alkalmanként adományok szállítása, intézményi beszerzések lebonyolítása

Elvárások:

  • büntetlen előélet (30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány)

  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Támogató szolgálatnál szerzett gyakorlat

  • Támogató szolgálatnál szükséges személyszállítói tanúsítvány megléte

Amit kínálunk:

  • Közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér, munkahelyi pótlék, utazási költségtérítés, béren kívüli juttatások

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő

  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Páty és környéke településeken

Jelentkezési határidő: 2020.08.27.

Egyéb felvilágosításért Dorkó Ildikóhoz fordulhat, a 06 (30) 904 0470-es telefonszámon napközben.