A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet A gyermekszemészeti szűrőprogram keretein belül SZEMÉSZETI SZŰRÉSI CSOPORTVEZETŐ munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A gyermekszemészeti szűrőprogram program fő célja, hogy minél több gyermek megfelelő szemészeti ellátásban részesüljön és azokon a településeken is működhessen gyermekszemészet, ahol most nincs, és csak kevesen jutnak el vizsgálatra. A gyermekszemészeti szűrőprogram szakmai vezetője Dr. Domsa Patrícia.

Feladatok:

  • a szűrési csoport napi munkájának irányítása;
  • a projekt / szűrési tevékenységek irányítása és szakmai felügyelete;
  • oktatás megtervezése és lebonyolítása;
  • részvétel a projekt bemutatásában, eredményeinek minél szélesebb körű megismertetésében (szakmai háttéranyagok, beszámolók, prezentációk készítése);
  • szakmai feladatok adminisztrációs igényeinek összegzése, az adminisztrációs igények projektmenedzsment felé való továbbításának, elakadások kezelésének koordinálása;
  • rendszeres riportok, beszámolók készítése;
  • részvétel az értekezleteken, megbeszéléseken.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • vezetői tapasztalat
  • problémamegoldó, motivációs és szervezőkészség
  • magabiztos kommunikációs képességek;
  • megoldásorientált szemlélet, konstruktív hozzáállás.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • egészségügyi végzettség vagy egészségügyi területen szerzett tapasztalat
  • szemészeti területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség vagy megkezdett felsőfokú tanulmányok
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkavégzés (heti két-három szűrési nap az ország különböző pontjain)
  • kellemes, családias légkör
  • munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés
  • cafeteria

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület.

Bérezés megegyezés szerint.

Szakmai önéletrajz és a nettó fizetési igény megjelölésével lehet a laszlo.tunde@maltai.hu e-mail címen 2019. november 20-ig.