A siófoki Gondviselés Háza integrált intézmény, melynek keretein belül két intézmény és egy támogató szolgálat működik. Ügyviteli feladatok ellátásra keressük új kollégánkat, akire hosszú távon számíthatunk.

Feladatok:

  • Számlák rögzítése
  • Pénztárkezelés
  • Térítési díjak számlázása
  • Ellátotti letétek / költőpénzek kezelése
  • Leltárkezelés
  • Felvételi lapok elkészítése, jelenlét modul kezelése
  • Intézményvezető távollétében helyettesítési részfeladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 4-5 éves szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Pontosság
  • Könyvelő vagy pénzügy-számviteli területen szerzett szakirányú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk: Stabilitás, jó hangulatú közösség, béren kívüli juttatások, változatos munka

Jogviszony jellege, időtartama: Határozatlan idejű, teljes munkaidős

Munkavégzés helye: Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza
                                  8600 Siófok, Béke tér. 2.

Jelentkezéseket szakmai önéletrajz benyújtásával a fulop.szilvia@maltai.hu e-mail címre várjuk!

Részletek és további információ: Fülöp Szilvia intézményvezetőnél az alábbi telefonszámon: 06-30/205-0033.