A Magyar Dermatológiai Társulat közel száz éve alapított, egészségügyi-tudományos területen működő közhasznú egyesület, amely elsősorban szakmai képviselettel, ismeretterjesztéssel és továbbképzéssel foglalkozik. Részletesen ld.: www.derma.hu

A leendő munkatárs feladatai:

A Társulat pénzügyeivel, napi ügymenetével kapcsolatban

  • Számlák, bizonylatok készítése, kezelése, bankszámla-ügyintézés, kapcsolattartás a könyvelővel
  • A házipénztár, postakönyv és iktatókönyv kezelése
  • Irodaszerek beszerzése, postai ügyintézés

 A Társulat saját lapja, a Bőrgyógyászati és Venerológiai Szemle szerkesztőségében

  • Kapcsolattartás szerzőkkel, szerkesztőkkel, lektorokkal, hirdetőkkel és nyomdával
  • A beérkezett cikkek ellenőrzése, korrekciója (formai elvárások szerint, nyelvi és stiláris szempontból)
  • Hirdetésszervezés
  • Postázás

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Irodai szoftverek magabiztos használata
  • Az angol nyelv középfokú ismerete
  • Pontos helyesírás, jó anyanyelvi érzék

Előny:

  • Nyomdai, lektorálási tapasztalatok
  • Felsőoktatási oktatásszervezési tapasztalat, Neptun program ismerete

Várható munkakezdés: 2016. március folyamán/április elején

Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzzal, a huderm.bor@med.semmelweis-univ.hu emailcímen, az állás betöltéséig folyamatosan.