A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Idős gondozottak megsegítése a mindennapi tevékenységeikben a lakókörnyezetükben:
    • Személyes higiénével kapcsolatos feladatok,
    • Gondozási környezetben végzett feladatok,
    • Étkezésükkel kapcsolatos feladatok pl. bevásárlás
    • Egészségügyi feladatok biztosítása
    • Gondozási és ápolási feladatok: fizikai ellátás, pszichés megsegítés lakókörnyezetükben
  • Kapcsolattartás a háziorvossal
  • Tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú képesítés
  • Általános ápoló és asszisztens
  • Szociális gondozó ápoló OKJ, bővebben 1/2000.(I.7.) SzCsM rendelet 3 számú melléklete alapján
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyt jelent:

  • Egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Idősellátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Önálló munkavégzés, saját időbeosztás szerint a gondozottakkal egyeztetve

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Csörög

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet a szocialisgondozocsorog@hr.maltai.hu e-mail címen.