CivilTech
Állás
Állás
Szociális, mentálhigiénés munkatárs
2017. július 07.

5878

Jelentkezési határidő: 2017. július 31.

A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet munkatársat keres.

Munkakör: szociális, mentálhigiénés munkatárs (teljes munkaidő 8 óra / nap)
Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Munkavégzés helye: Csepeli Hajléktalan Szálló (1211 Bp., Központi út 55-59.)

Leírás:

Az új munkatárs feladatai:

  • hajléktalanok szociális gondozása hajléktalanok éjjeli menedékhelyén

Bérezés:

- Kjt szerint

Legfontosabb elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • jó kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • számítástechnikai ismeretek
  • pontos, naprakész adminisztráció vezetése

Előny:

  • hajléktalan ellátásban szerzett tapasztalat

Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, szociális, mentálhigiénés munkatárs munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, valamint motivációs levéllel.

Munkába állás várható ideje: 2017. augusztus

Kontakt: Mészáros Andrea, személyügyi referens
Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu
Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Hír
Csak azok a szervezetek kaphatnak jövőre szja 1 százalékos felajánlást, amelyek eljuttatják a NAV-hoz a ’KOZ közleményt május 31-ig.
Hír
A Facebook májusban szigorú átláthatósági szabályokat vezetett be a politikai hirdetésekre vonatkozólag, melyek azonban akár visszaélésekre is lehetőséget adhatnak.
Hír
A Civilizáció koalícióban együttműködő, alulírott civil szervezetek kiállunk a kutatás Alaptörvényben biztosított szabadsága mellett, és szolidaritásunkat fejezzük ki a Magyar ...
Hír
Noha a rendszer már több mint 5 éve működik jelenlegi formájában, a CIC-ek eredményességéről, hatékonyságáról kevés a visszajelzés.
Hír
Pótolhatatlannak nevezte a Rákóczi Szövetség rendszerváltozás során és azóta végzett tevékenységét Kövér László, az Országgyűlés elnöke a szervezet fennállásának 30. évforduló ...
Címkék