A Magyar Máltai Szeretetszolgálat a Végtelen lehetőség - Segítő jelenlét születéstől a szakképzésig a Kunhegyesi járásban hosszú távú programjának megvalósításához felvételt hirdet Szociális munkás munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Modellprogramjaink a társadalom peremére szorult emberekért indultak, Jelenlét módszerünk a folyamatos segítő jelenlétre és a bizalomra épülő szociális munkára alapoz.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat a Végtelen lehetőség - Segítő jelenlét születéstől a szakképzésig a Kunhegyesi járásban hosszú távú programjának megvalósításához felvételt hirdet

Szociális munkás

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • aktív részvétel a Végtelen lehetőség program járási szintű megvalósításában, szolgáltatások, tevékenységek tervezésében, szervezésében és végrehajtásában, pl. tematikus foglalkozások, szabadidős tevékenységek, szociális csoportmunka, fejlesztő és mentor programok megvalósítása, ill. támogatása, egyéni esetkezelés és aktív családgondozás,

  • a Tiszabői és Tiszagyendai Máltai Jelenlét Pont, mint nyitott közösségi tér szolgáltatásainak szervezése és megvalósítása,

  • a rászorulók számára történő tájékoztatás, tanácsadás és segítségnyújtás hivatalos ügyek intézésében és egyéb felmerülő problémák, ill. igények kapcsán,

  • kapcsolattartás és együttműködés az egyéb helyi fejlesztő programok és társszervezetek munkatársaival,

  • a szakmai vezető és a projektmenedzsment munkájának támogatása,

  • szakmai beszámolók összeállításában való közreműködés,

  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • felsőfokú szociális szakképzettség: szociális munkás/ szociálpedagógus/ pedagógus/ gyógypedagógus/ pszichológus/ szociológus/ védőnő képzettségű diploma

  • közösségi és gyermekprogramok szervezésében, lebonyolításában szerzett tapasztalat

  • "B" kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat

  • empatikus hozzáállás, magas fokú szociális érzékenység és hivatástudat

  • jó kommunikációs, helyzetfelismerő és problémamegoldó készség

  • nyitott, megbízható, optimista személyiség

  • gyakorlott MS Office ismeretek, precizitás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szegregátumban szerzett segítői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • innovatív munka

  • támogató csapat

  • béren kívüli juttatások

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő

  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Kunhegyesi járás, Tiszabő és Tiszagyenda MMSZ Jelenlét Pontok, plusz a járáshoz tartozó települések

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • fényképes önéletrajzot

  • végzettséget igazoló bizonyítvány másolatát

  • motivációs levelet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését az 01654@hr.maltai.hu e-mail címen.