Állás
Állás
Szociális munkás
2017. december 07.

244

Jelentkezési határidő: 2017. december 15.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet a devecseri integrációs programjába SZOCIÁLIS MUNKÁS munkakör betöltésére

Jogviszony jellege:        határozott idejű (2017.12.11-2020.10.31) főállású jogviszony

Munkavégzés ideje:       heti 40 óra

Irányadó munkarend:    napi 8 óra

Személyi alapbér:         br. 190.000,- Ft

Egyéb juttatások:          munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés, cafeteria (5000 Ft/hó készpénz)

Munkavégzés helye:      Devecser

Feladatok:

  • Szociális munka egyénekkel és csoportokkal
  • közösségfejlesztés
  • team-munka és szupervízióban való részvétel
  • projekthez kapcsolódó programok szervezése, részvéte az eseményeken

Elvárások:

  • 15/1998. (IV. 30.) NM rendelet II. fejezet II. rész szerinti felsőfokú végzettség
  • Szellemi és fizikai cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Az ügyfelekkel szemben tanúsított segítőkészség és empátia
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldás és helyzetértékelés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • a jelentkező fényképes szakmai önéletrajzát
  • a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatát

A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését a kozep-dunantuli.regio@maltai.hu e-mail címen a munkakör megjelölésével 2017. december 15-ig.

Hír
A 350/2011. Kormányrendelet 2011. december 30-ai keltezésű és 2012. január 1. napján lépett hatályba.
Hír
2017. évi pályázati kiírásaihoz kapcsolódó elszámolási határidőt meghosszabbították 2018. május 7-ig.
Hír
A felújítás alatt álló 3-as metróvonal húsz állomásából tizennyolc lesz akadálymentesen megközelíthető, a tervek szerint öt állomáson úgynevezett ferdepályás lifteket építenek ...
Hír
A „Budapest Bank Budapestért” Alapítvány 2018. évi pályázati időszakának mai eredményhirdetésén a Kuratórium 58 pályázót – 39 nonprofit szervezetet, 14 magánszemélyt, 5 műemlé ...
Hír
A tájékoztatásban azt írták, hogy a Nyílt Társadalom Alapítványok továbbra is támogatni fogják a civil szervezeteket Magyarországon az olyan fontos területeken, mint a művésze ...
Címkék