Szociális munkás

2020. június 24.

Jelentkezési határidő: 2020. július 24.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza Hajléktalanok Átmeneti Szállása (lábadozó) felvételt hirdet szociális munkás munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Feszty Árpád utcai telephelye szociális munkatársat keres

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Hajléktalan személyekkel végzett szociális munka.

  • Az átmeneti szálláson élő hajléktalan emberek szükségleteinek megfelelő szociális segítségnyújtás, a kijelölt ügyfelek életvezetésében és mentálhigiénés fejlesztésében történő közreműködés, ügyintézések.

  • Egyéni esetkezelés.

  • Egészségügyi csapattal való együttműködés. Dokumentáció vezetése papír alapon és elektronikus formában.

Elvárások:

  • Főiskolai, egyetemi végzettség.

  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások).

  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Az 1/2000.(I.17.) SzCsM rendelet 3.sz. mellékletében a szociális munkatárs munkakörhöz rendelt végzettségek egyikének megléte.

  • Hajléktalan-ellátásban szerzett tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • 210 600 Ft/hó alapbér

  • Ágazati pótlék (havonta/ végzettség és a munkában eltöltött idő szerint)

  • 14 600 Ft szociális szakdolgozói pótlék

  • 24 000 Ft munkahelyi pótlék

  • Műszakpótlék

  • Cafetéria

  • Budapest bérlet

  • Próbaidő leteltét követően 5000 Ft/ hó SZÉP kártya és 5000 FT/hó készpénz juttatás

  • Jó csapatban való munkavégzés, közösség

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidőben, folyamatos munkarendben, 12 órás beosztásban.

  • Határozatlan idejű.

Munkavégzés helye:

1013 Budapest, Feszty Árpád u. 6-8.

Szakmai önéletrajz benyújtásával a 01542@hr.maltai.hu e-mail címen.

Címkék
állás, munkavállalás