A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Mindennapos tevékenysége során ételt és ruhát oszt a rászorulóknak, szállást ad a fedél nélkülieknek, ügyet intéz az arra képtelenek helyett. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • esetkezelés a rászoruló családokkal
  • fejlesztő foglalkozások, programok megvalósítása
  • egyéb szolgáltatások, tevékenységek tervezésében, szervezésében és végrehajtásában való aktív részvétel
  • részvétel különböző workshop-okon, képzéseken
  • adminisztratív feladatok ellátása, illetve projekt-adminisztráció vezetése
  • szakmai beszámolók összeállításában való segítségnyújtás

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (szociálpolitikus, szociális munkás, szociálpedagógus, szociális szervező, szociológus, szociális menedzser, szociálpolitikus-közgazdász, társadalmi tanulmányok, valamint pedagógus szakok)
  • büntetlen előélet
  • megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • gyakorlott szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szociális területen szerzett, legalább 2 éves munkatapasztalat
  • nemzetközi pályázat végrehajtásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások
  • támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Tatabánya

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet
  • hozzájáruló nyilatkozatot, hogy a pályázatot az elbírálásban résztvevők megismerhetik

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését a gyorke.alexandra@maltai.hu e-mail címen.