A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • A szenvedélybeteg intézményi környezetben, valamint otthonukban, lakókörnyezetükben történő gondozása, amelynek célja az életmódváltozás elindítása, segítése és folyamatos nyomon követése.
  • Egyéni szükségletekből adódó személyes célok meghatározása.
  • Egyénre szabott gondozási terven alapuló gondozási folyamat felépítése.
  • Együttműködés a klienst támogató természetes személyekkel, hozzátartozókkal, intézményekkel.
  • Ellátotti dokumentáció, személyiségfejlesztő csoportok vezetése.
  • Segítségnyújtás az ellátást igénybe vevők személyes, hivatalos ügyeinek intézésében.
  • Szenvedélybeteg csoport foglalkozások szervezése, lebonyolítása.
  • Iskolás korúak részére prevenciós foglalkozások szervezése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szociális végzettség, okleveles pszichológus, szociális szakgondozó, szociális segítő, szociális gondozó.
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság.
  • Empátia, jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség.
  • Problémamegoldó képesség, önállóság.
  • Konfliktuskezelő képesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felsőfokú képesítés.
  • Szenvedélybeteg ellátásban szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • szerinti alapbér, pótlékok, cafeteria.
  • Támogató csapat.

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő.
  • Határozatlan idejű.

Munkavégzés helye, kezdete:

  • 2200 Monor Kisfaludy u. 50.
  • június elejétől betölthető a munkakör.

Várjuk jelentkezését szakmai önéletrajz, az álláshely betöltéséhez szükséges képesítés meglétét igazoló okmány(ok) másolata, erkölcsi bizonyítvány benyújtásával a szocialismunkatarsMonor@hr.maltai.hu e-mail címen.