Szociális munkatárs

2020. március 13.

Jelentkezési határidő: 2020. március 30.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet tatabányai programjához szociális munkatárs munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet tatabányai programjához szociális munkatárs munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • részvétel a 8 fős szakmai team munkájában
  • közösségfejlesztés, közösségépítés
  • egyéni fejlesztési tervek alapján a program célcsoportjának - Tatabánya Hatos-telepén élő emberek, családok – segítése, fejlesztése
  • a telepen élők motiválása
  • kapcsolattartás
  • korcsoportok szerinti fejlesztőprogramok működtetésében való részvétel

Elvárások:

  • A 15/1998 (IV.30.) NM rendelet II. rész I. alapellátásoknál felsorolt 1 és 1/a ponthoz tartozó képesítések valamelyike pl: felsőfokú szociális munkás vagy pedagógus végzettség, szakirányú OKJs végzettség (pedagógiai és családsegítő asszisztens stb.), illetve ilyen irányú folyamatban lévő tanulmányok

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • nonprofit szférában szerzett tapasztalat
  • szociális munkatársként szerzett tapasztalat
  • helyismeret
  • projekt tapasztalat

Amit kínálunk:

  • támogató csapat
  • béren kívüli juttatások

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Tatabánya Hatos telep, Máltai Közösségi Ház

Szakmai önéletrajz (amely tartalmazza az alapadatokon túl az iskolai végzettségeket és a korábbi munkahelyeket) és a végzettségeket igazoló dokumentumok másolatának benyújtásával a következő e-mail címre: 01506@hr.maltai.hu.

Jelentkezési határidő: 2020. március 30.

Címkék
állás, munkavállalás