A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Gondviselés Háza Mezőkövesd felvételt hirdet szociális munkatárs munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Gondviselés Háza Mezőkövesd

felvételt hirdet

szociális munkatárs

munkakör betöltésére.

Mezőkövesdi intézményünk 2005 óta nappali melegedőt, mint személyes gondoskodást nyújtó alapszolgáltatást és éjjeli menedékhelyet, mint szakosított ellátási formát integrált formában működteti a komplex és hatékony segítségnyújtás érdekében.

Feladatok:

  • A nappali melegedő napi működésének támogatása.

  • Szociális ügyintézés, irodai adminisztráció.

  • Ellátottakkal való személyes kapcsolattartás, foglalkozás.

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú szociális alapképzettség.

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

  • Hajléktalanellátás vagy egyéb szociális területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pontosság, kreativitás, nyitottság, együttműködés teamben végzett munka során.

Amit kínálunk:

  • Családias környezet; kis létszámú munkahelyi csapat, kis létszámú intézményben.

  • Bérezés a hatályos jogszabályoknak megfelelően, a próbaidő letelte után cafeteria.

  • Szakmai fejlődési lehetőség.

  • Részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat egyéb programjain: szakmai napokon, konferenciákon, önkéntes akciókban.

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő.

  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség.

Munkavégzés helye, kezdete:

  • Helye: Mezőkövesd

  • Munkakezdés várható ideje: az állás azonnal betölthető.

Fényképes szakmai önéletrajz benyújtásával lehet 2021.03.31-ig a 01682@hr.maltai.hu e-mail címen.