A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Kaposváron induló projektjébe felvételt hirdetünk szociális segítő munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Kaposváron induló projektjébe

felvételt hirdetünk

szociális segítő

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • kapcsolatfelvétel és terepmunka a területen élő hátrányos helyzetű családokkal

  • szükségletek felismerése és kezelése

  • szociális ügyintézés

  • egyéni esetkezelés és tanácsadás

  • egyéb segítő tevékenységek

Elvárások:

  • felsőfokú humán végzettség

  • önálló munkavégzés, de tudjon csapatban is dolgozni

  • jó problémamegoldó készség

  • globális szemlélet

  • kiváló kommunikáció

  • megbízhatóság és pontosság

  • számítástechnikai ismeretek, elsősorban Word és Excel gyakorlott használata

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú szociális végzettség

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívásokkal teli, változatos munka

  • támogató munkahelyi környezet

  • jó csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő

  • foglalkoztatás kezdete: 2021.02.01-től, határozatlan időtartamra

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Szakmai önéletrajz benyújtásával a 01638@hr.maltai.hu címen 2021.01.21-ig.