A Magyar Máltai Szeretetszolgálat felvételt hirdet  szociális segítő munkakörbe

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Mindennapos tevékenysége során ételt és ruhát oszt a rászorulóknak, szállást ad a fedél nélkülieknek, ügyet intéz az arra képtelenek helyett. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • a nappali melegedő és éjjeli menedékhely napi feladatainak ellátása
  • hajléktalan emberek életének napi segítése, támogatása
  • szociális ügyintézésben való segítségnyújtás

A munkakör betöltésének feltételei:

  • büntetlen előélet
  • érettségi

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • minimum középfokú szociális végzettség
  • szociális területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • egyéb (béren kívüli) támogatások
  • kellemes munkakörnyezet
  • támogató csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség

Jogviszony jellege, időtartama: 12 órás folyamatos munkarendben történő munkavégzés, a próbaidő letelte után határozatlan idejű foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Hatvan

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését a miskolc@maltai.hu e-mail címen 2019.11.20.-ig. Az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni: Hatvan.