Állás
Állás
Szociális segítő
2017. október 12.

188

Jelentkezési határidő: 2017. október 31.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Terézvárosi Nappali Melegedő pályázatot hirdet 1 fő szociális segítő munkakör betöltésére.

Munkaidő: 6 órás (heti 30 óra)
Munkavégzés helye: 1067 Budapest Eötvös utca 21.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • befejezett középfokú szociális alapvégzettség (1/2000 SzCsM rendelet szerint)
  • számítógép kezelési alapismeretek (MS Office, internet)
  • erkölcsi bizonyítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • hajléktalan-ellátásban szerzett tapasztalat (nem feltétel)

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • határozott fellépés
  • jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő képesség
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • kreativitás
  • önállóan és teamben való munkavégzés

Bérezés:

  • belépéskor: KJT bértábla szerint + pótlékok (munkahelyi pótlék, ágazati pótlék, ágazati kiegészítő pótlék) + BKK bérlet
  • próbaidő után: szép kártya (5000 Ft/hó) + készpénz (5000 Ft/hó)

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • pontos személyi adatokat tartalmazó, fényképes szakmai önéletrajzot,
  • motivációs levelet,
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolatát.

A jelentkezés határideje: 2017. október 31.
A kiírt feltételeknek megfelelő jelentkezéseket és ezzel kapcsolatos kérdéseket a fodor.istvan@maltai.hu címre várjuk.

Hír
Civil szervezetek számára kérdőív a GINOP 3.3.3-17 konstrukcióval kapcsolatban
Hír
Az előző évekhez képest tovább erősödött a hazai civil és nonprofit szervezetek iránti bizalom
Hír
Újabb szakaszba léptette szerdán az Európai Bizottság a külföldről támogatott civil szervezetekre vonatkozó törvény miatt júliusban Magyarország ellen megindított kötelezettsé ...
Hír
Annál élhetőbb egy település és működőképesebb egy önkormányzat, minél több civil szervezet egészíti ki, segíti tevékenységét - mondta az Emberi Erőforrások Minisztériumának ( ...
Hír
Az ICAN nevű civil szervezet munkáját ismerték el.
Címkék