Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület

Feladatok:

  • Szakmai támogatás és ellenőrzés a Segélyszervezet által működtetett intézmények és programok tekintetében
  • Szakmai programok, koncepciók megírása, megtervezése, protokollok elkészítése
  • Szociális munkát érintő folyamatok leírása, képzési anyagok elkészítése
  • Szociális munkát végző szakemberek segítése az egyéni, csoportos és közösségi szociális munka területén
  • ellátórendszerrel, szakmai szervezetekkel való együttműködés
  • szociális szakmai adminisztráció elkészítése
  • megkeresések fogadása, kapcsolattartás az ügyfelekkel

Mit kínálunk?

  • versenyképes fizetés a szociális szférában
  • rugalmas munkaidő
  • jó munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség biztosítása
  • jó munkahelyi közösség, jó csapat
  • nemzetközileg elismert, hiteles szervezet tagja lehet
  • a szervezet stabil, hosszú távú jelenléte a szektorban

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség segítői területen (szociális munkás, szociálpedagógus, pszichológus, mentálhigiénés szakember stb.)
  • szociális ellátórendszer, kiemelten a jelzőrendszer működésének ismerete
  • legalább 6 éves munkatapasztalat szociális munkásként
  • együttműködési készség más területek képviselőivel
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • agilis, mobilis, jó fogalmazási készség
  • felhasználói szintű számítógép ismeret
  • büntetlen előélet

Előny:

  • szociális területén szakértésben való részvétel
  • szakmai anyagok készítésében tapasztalat
  • tapasztalat projektek megvalósításában
  • B kategóriás jogosítvány,vezetési gyakorlattal
  • a segítő munkában szerzett tapasztalat

Jelentkezési mód:

  • fényképpel és bérigénnyel ellátott részletes szakmai önéletrajz;
  • motivációs levelet szívesen fogadunk,

A munkakör betölthetőségének időpontja: azonnal

Kizárólag a következő e-mail címre várjuk: hr@segelyszervezet.hu, a levél tárgyaként „Szociális szakértő-Budapest” megjelölésével.