A Bátor Tábor Alapítvány Táborozószervező munkatársat keres

Pozíció: Táborozószervező munkatárs heti 40 órában

Munkáltató: Bátor Tábor Alapítvány

Munkavégzés helye: 1135 Budapest, Reitter Ferenc u 46.

Leírás: A daganatos és más krónikus betegséggel élő gyermekeknek élményterápiás táborokat szervező, Bátor Tábor Alapítvány - a hazai civil szféra egyik legsikeresebb szervezete Táborozószervező munkatársat keres a Táborozószervezés munkacsoportjába.

Jelentkezési határidő: 2019. július 1.

Munkakezdés időpontja: 2019. augusztus 1.

Fő feladatok

  • A Bátor Tábor turnusaiban táborozó gyerekek és családok jelentkezéseinek, adminisztratív feladatainak ellátása.
  • Kapcsolattartás a jelentkező gyermekekkel és családokkal (adategyeztetés, szervezés) a táborozás és egyéb rendezvények kapcsán.
  • Jelentkezési anyagok ellenőrzése, rendszerezése, elektronikus és papír alapú rögzítése.
  • A jelentkezők adatainak feldolgozása, kimutatások, riportok készítése (Excel, más adatbázisok), gyerekek és családok táborozásának előkészítése.
  • A papír és elektronikus alapú gyermekadatbázis biztonságos, megbízható, a törvényi előírásoknak megfelelő kezelése.
  • Családokkal történő kommunikációs anyagok tervezése, elkészítése.

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek, kiemelkedő Excel tudás, adatbázis kezelésben való jártasság
  • Kiemelkedő pontosság, precizitás
  • Monotonitás-tűrés ismétlődő jellegű adminisztratív feladatok ellátásakor
  • Magabiztos kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Minimum 3 év munkatapasztalat
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Kiváló szervező, adminisztrációs, kapcsolatteremtő készség és empátia
  • Önálló munkavégzés, csapatmunkára alkalmasság, rugalmasság
  • Terhelhetőség

Jelentkezés során előnyt jelent, de nem feltétel:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol/lengyel/cseh/szlovák nyelvtudás
  • Bátor Tábor önkéntes tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség egy fiatal, lendületes, professzionális csapatban
  • Jó ügyért dolgozni egy inspiráló szervezetben

Magyar nyelvű önéletrajzodat, motivációs leveledet (maximum fél A4-es oldal) és fizetési igényét a a.csicsely@batortabor.hu e-mail címre várjuk. A tárgy mezőbe kérlek, írd be, hogy „Táborozó szervező munkatárs”.