Állás
Állás
Táborvezető helyettes
2018. február 01.

1119

Jelentkezési határidő: 2018. február 25.

A daganatos és krónikus betegséggel élő gyermekeknek élményterápiás táborokat szervező, 15 éve működő Bátor Tábor Alapítvány – a hazai civil szféra egyik legsikeresebb szervezete – Táborvezető helyettest keres teljes állásba.

Munkáltató: Bátor Tábor Alapítvány

Munkavégzés helye: 1135 Budapest, Reitter Ferenc utca 46.-48.; ill. 3000 Hatvan, Delelő út (táborhely)

Munkakezdés időpontja: április első fele

Munkakör, fő feladatok:

  • Részvétel és feladatvállalás a Program- és Önkéntesszervezés munkacsoport projektjeiben, minőségellenőrzésében, fejlesztésében, valamint lebonyolításában.
  • Táborok és évközi programok szervezése, lebonyolítása (10 napos nyári turnusok, 5 napos őszi és tavaszi turnusok, családi napok), a turnusok programjainak kialakítása, előkészítése, értékelése és fejlesztése.
  • Részvétel az önkéntesek célzott felkészítésének/képzéseinek kidolgozásában és levezetésében, értékelésében, minőségi fejlesztésében.
  • A hozzá tartozó rendezvények/projektek költségeinek megtervezése, elszámolás.
  • A táborvezető munkájának segítése, az éves szinten kijelölt feladatkörök önálló elvégzése.
  • A táboroztatásra való felkészülés, beosztások, listák elkészítése, kapcsolattartás.
  • Irodai adminisztrációs feladatok.
  • Szakmai feladatokban való együttműködés az Alapítvány többi munkacsoportjával.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyerekprogramok vagy más szociális programok szervezésében és vezetésében több éves tapasztalat
  • Legalább középszintű, munkaképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Hétvégi munkavégzés elfogadása (12-16 hétvége/év), fokozott teherbírás

Kompetenciák:

  • Kiváló szervező, adminisztrációs, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, kiváló problémamegoldó készség
  • Nagyfokú kreativitás
  • Csapatmunkára alkalmasság
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Pedagógiai, pszichológiai vagy szociális végzettség
  • Önkéntes/vezetői tapasztalat a Bátor Táborban, vagy más Serious Fun Children’s Network táborban
  • Civil szférában szerzett tapasztalat
  • Felnőtt csoportvezetői, tréning tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes, professzionális színvonalon működő csapat és szervezet
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség Magyarország egyik legsikeresebb non-profit szervezeténél
  • Meghatározó szerep a Bátor Tábor elkötelezett önkénteseivel való munkában
  • Közös munka egy inspiráló csapatban, pozitív emberi értékek mentén

A jelentkezéshez a következőket kérjük:

  • Önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével, illetve
  • egy maximum 1 oldalas írásos sztorit az alábbi témában: „Egy személyes történet, amelyből tanultam magamról valami fontosat.”

Jelentkezéseket a jelentkezes@batortabor.hu e-mail címre várjuk „Táborvezető helyettes” jeligére.

Hír
Magyarországon valamivel több, mint tizenegyezren vállalnak rendszeresen önkéntes munkát. Szakemberek szerint nagyon nehéz ma az önkéntesek lelkesedését fenntartani, de tény, ...
Hír
Új, harminc férőhelyes egészségügyi centrum nyílt hajléktalanoknak Szegeden, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat intézményét kedden adták át. Fülöp Attila szociális ügyekért és ...
Hír
Kötelezettségszegési eljárást indíthat Magyarország ellen az Európai Bizottság a menekülteket segítő szervezetek ellen kitalált, úgynevezett „Stop Soros” törvény és a hozzá ka ...
Címkék