A Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége munkatársat keres napi 8 órában, takarítói munkakör betöltésére

Feladatok: Az MVGYOSZ Székházának napi takarítása: az irodahelyiségek, folyosók, mellékhelyiségek, egyéb közös helyiségek, stb. teljes körű takarítása (porszívózás, felmosás, portörlés, leszemetelés). Rendezvényhelyszínek rendezvények előtti előkészítése, valamint azok rendezvények utáni takarítása. Időszaki nagytakarítás. Tisztálkodószerek pótlása, törölközők cseréje, terítők vasalása, stb.

Elvárások: cselekvőképesség, büntetlen előélet, precizitás, igényes munkavégzés,

Előnyt jelent: gyakorlat, megváltozott munkaképesség

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület.

Amit ajánlunk: azonnali kezdési lehetőség, nyugodt munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség, megbecsülés, pontos bérkifizetés, korrekt cég.

Munkabér: megegyezés szerint.

A meghirdetett pozícióval kapcsolatban érdeklődni Erhart Péter gondnoknál lehet a +3630/355-0089es telefonszámon.

A jelentkezéseket munkabér igény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal a virag.krisztina@mvgyosz.hu címre várjuk.