A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Az intézmény rendjének és tisztaságának fenntartása, folyamatos biztosítása.
  • Bentlakó idős emberek étkeztetésében, tálaló konyhában a beszállított élelmiszer előkészítése és tálalása a lakók részére. Tálalókonyha napi rendben tartása.

Elvárások:

  • Büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Kórházban, bentlakásos intézményben szerzett tapasztalt
  • Idősellátásban, krónikus osztályon, belgyógyászaton, pszichiátriai otthonban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 167 400 Ft /hó alapbér
  • Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
  • Bruttó 24 000 Ft/hó munkahelyi pótlék
  • Cafeteria (próbaidő leteltét követően 5000 Ft készpénz és 5000 Ft Szép kártyára utalás havonta)
  • Utazáshoz hozzájárulás
  • Támogató munkakörnyezet

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső főállású, határozatlan idejű jogviszony
  • Teljes munkaidő
  • 8 órás műszak/folyamatos munkarend

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület Fő utca 41.

Szakmai önéletrajz benyújtásával a takarito@hr.maltai.hu e-mail címen. A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető.