A Szakkollégium budapesti egyetemeken tanuló roma fiataloknak nyújt magas színvonalú szakmai környezetet, támogatja a tehetséges diákok kibontakozását és a társadalmi hátrányokkal küzdők esélyeinek kiegyenlítését. Célunk a társadalmi felelősségvállalásban élenjáró, szakmailag felkészült, felnőtt és felelős életvezetésre kész roma értelmiségi fiatalok fejlődésének segítése.

A tanulmányi vezető fő feladatai:

  • a szakkollégiumi tehetséggondozó program (kurzusok, nyelvórák, tréningek stb.) koordinálása az oktatásszervező munkatárssal együttműködve;
  • teljesítményértékelési és ösztöndíjrendszer működtetése: egyéni fejlesztési tervek kidolgozása és nyomon követése, majd értékelése;
  • hallgatókkal való rendszeres kapcsolattartás, a diákbizottság munkájának támogatása;
  • kapcsolatépítés és kapcsolattartás partnerszervezetekkel.

Elvárások:

  • felsőfokú humán- vagy társadalomtudományi irányú végzettség,
  • legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások,
  • jó munkahelyi közösség,
  • kihívást jelentő, kreatív, felelősségteljes munkakör,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb információ az állásról:

  • Az ideális jelölt nyitott a fiatal felnőttekkel való együttműködésre; kreatív, hatékonyan delegál feladatokat az oktatásszervező munkatársnak; olyan csapatba várjuk, ahol a munkatársak között folyamatos az együttműködés, együttgondolkodás;
  • Munkavégzés helye: Budapest XIX. kerület;
  • Munkavégzés ideje: heti 30-40 óra megegyezés szerint, rugalmas munkaidőben.

Pályázati dokumentáció:

  • Szakmai önéletrajz,
  • rövid motivációs levél,
  • referenciaszemélyek neve és elérhetősége.

A pályázati dokumentumokat tanulmányi vezető jeligére az iroda@jrsz.hu e-mail címre várjuk 2018. június 24-ig bérigény és munkába állás lehetséges időpontjának megjelölésével. A pályázatok elbírálására és az interjúkra előreláthatóan július első hetében kerül sor.