Feladatok:

  • A szálló és a stáb szakmai munkájának irányítása.
  • A szolgáltatáshoz kapcsolódó szakmai adminisztráció vezetése.
  • A szálló üzemeltetési feladatainak irányítása.
  • Szoros együttműködés a BIK többi vezetőjével, új szolgáltatások, programok, módszerek kitalálása, kidolgozása, kipróbálása.
  • A társ szervezetek munkatársaival való kapcsolattartás, network szervezése.

Olyan embert keresünk, aki:

  • elkötelezett a hajléktalan emberek társadalmi integrációját tekintve,
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • határozott személyiség, nem ijed meg a kihívásoktól,
  • képes egy 10 fős csapatot irányítani,
  • nem ijed meg a konfliktusoktól, azt képes kezelni,
  • szeret csapatban dolgozni,
  • képes problémákra megoldást találni.

Előnyt jelent, ha

  • felsőfokú szociális végzettséggel rendelkezik,
  • van vezetői tapasztalata,
  • ha ezt a tapasztalatot a hajléktalan ellátásban szerezte.

 Amit adni tudunk:

  • legalább a közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerinti bérezés,
  • szociális ágazati pótlék,
  • illetmény pótlék,
  • vezetői pótlék,
  • rugalmas munkaidő,
  • vidéki munkavállalóknak vonat vagy távolsági autóbusz bérlet árának 86 %-nak megtérítése,
  • BKK bérlet,
  • 50%-os MÁV, Volánbusz utazási igazolvány (a próbaidő lejárta után),
  • szakmai rendezvényeken, tanfolyamokon való részvétel támogatása,
  • szakirányú képzettség megszerzése esetén lehetőség a tanulmányok támogatására.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem szakmai önéletrajzát és motivációs levelét küldje el az integracioskozpont@orszik.hu e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2021.05.31.

Az önéletrajzon kérem, tüntesse fel: „telephelyvezetői munkakör”.