A Baptista Integrációs Központ a Főváros egyik legnagyobb hajléktalan személyek számára bentlakást nyújtó intézménye. Működtetésébe tartozik 4, egyenként 150 férőhelyes hajléktalanok átmeneti szállása, egy Kiléptető szálló, mely az intézményes elhelyezésből kikerült személyek számára nyújt lakhatási lehetőséget, valamint két 40 férőhelyes családok átmeneti otthona. A bentlakásos ellátásokat pedig a Deák Ferenc tér körzetében működtetett utcai gondozószolgálat egészíti ki.
Jelen felhívás keretében a BIK Csepelen található 150 férőhelyes hajléktalanok átmeneti szállásának vezetőjét keressük.

Feladatok

  • vezetőként a telephely szakmai működésének szervezése, irányítása,
  • teljes telephelyi adminisztráció vezetésének koordinálása, ellenőrzése,
  • szakmai jogszabályok és azok változásainak figyelemmel kísérése, betartása, betartatása,
  • havi munkaidőbeosztás elkészítése,
  • közreműködés pályázatok lebonyolításában, projektirányítás,
  • a telephely képviselete más szervezetek irányába,
  • szakmai együttműködés a Főváros hajléktalan ellátó és egyéb szervezeteinek munkatársaival,
  • kapcsolattartás az illetékes hatóságok, önkormányzat, egyéb szervezetek munkatársaival,
  • a telephely, épület üzemeltetési feladatainak irányítása.

Elvárások

  • Felsőfokú szociális végzettség (legalább befejezett abszolutórium).
  • A szociális területén eltöltött legalább három év szakmai tapasztalat.
  • Fedhetetlen szakmaiság és büntetlen előélet.
  • Rugalmasság, alkalmazkodó és jó szervező képesség, kreativitás, kezdeményező- konfliktuskezelési- és kiváló kommunikációs készség.

Előnyt jelent

  • Hajléktalan ellátás területén szerzett szakmai tapasztalat.
  • A hajléktalan ellátás területén szerzett vezetői tapasztalat.
  • Projektekben, pályázatok megvalósításában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • A közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerinti bérezés
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés támogatása

Az érdeklődők szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az integracioskozpont@orszik.hu e-mail címen várjuk. Az állással kapcsolatosan érdeklődni lehet a 06/20 253 7667-es telefonszámon.