Terápiás munkatárs

2020. szeptember 08.

Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 30.

Az Egyensúlyunkért Alapítvány Szociális Intézménye pályázatot hirdet terápiás munkatárs munkakör betöltésére

A jogviszony időtartama és jellege: alkalmazott, határozatlan idejű, teljes munkaidős, heti 40 óra 3 hónap próbaidővel

Munkavégzés helye: az intézmény által nyújtott közösségi alapellátás ellátási területe: Székesfehérvári Járás, Móri Járás, Sárbogárdi Járás közigazgatási területe.

Pályázati feltételek:

  • az 1/2000. (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz.mellékletében felsorolt szakképzettség
  • legalább 3 éves hasonló intézményben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság
  • egészségügyi alkalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Illetmény és juttatások:

  • közalkalmazotti bértábla szerint, mobiltelefon, laptop használat.

Elvárt kompetenciák:

  • önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés,
  • a szociális ellátórendszer és a jogszabályi környezet széleskörű ismerete
  • Részletes feladatokat a munkaköri leírás tartalmazza

A pályázat részeként benyújtandó:

  • szakmai önéletrajz,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • iskolai végzettséget/képesítést igazoló okiratok másolata.
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagba foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul..

A munkakör betöltésének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának módja:

  • elektronikus úton: lorintz2@sznet.hu,
  • valamint postai úton :Egyensúlyunkért Alapítvány 8000. Székesfehérvár Sütő u. 10-12.

A pályázati kiírás közzétételi helye: A munkáltató honlapja: www.egyensulyunkert.hu

További információ: 06-20-910-4442 telefonszámon

Címkék
állás, munkavállalás