Ügyfélszolgálati munkatárs

2020. február 07.

Jelentkezési határidő: 2020. március 10.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet Ügyfélszolgálati munkatárs munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet Ügyfélszolgálati munkatárs munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Kiemelt projektünkbe spanyol anyanyelvű családok magyarországi integrációjának segítésére keresünk új kollégát.

Feladatok:

  • a beérkező ügyfelek alapvetően adminisztratív dolgokban történő segítése
  • a hatósági ügyintézés támogatása
  • a mindennapi élettel kapcsolatosan felmerülő problémák megoldásában történő közreműködés, illetve a megfelelő helyre való továbbirányítás
  • email-es és telefonos információnyújtás
  • esetenként külső helyszínre kíséret biztosítása

Elvárások:

  • középfokú spanyol nyelvtudás
  • szociális vagy pedagógiai szakterületen szerzett tapasztalat
  • MS Office programcsomag ismerete
  • megbízhatóság,
  • magabiztos kommunikáció
  • önálló munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szociális szakképzettség

Amit kínálunk:

  • béren kívüli támogatások
  • dolgozói mobilflottához való csatlakozás
  • munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés
  • szupervízió

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület.

Szakmai önéletrajz és a nettó fizetési igény megjelölésével lehet a szabo.istvan@maltai.hu e-mail címen 2020. március 10.-ig.

Címkék
állás, munkavállalás