Piros Orr Bohócdoktorok Alapítvány - ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ

A Piros Orr művészeti alapítvány küldetése, hogy bohócdoktoraival humort és nevetést vigyen az arra rászorulók életébe.

30 bohócdoktora - akik hivatásukat tekintve professzionális előadóművészek - 15 kórházban és 3 idősotthonban vizitel heti rendszerességgel. Az alapítvány, mely a 10 országot magába foglaló Red Noses International nemzetközi szervezet tagja, 1996 óta segíti a beteg gyermekek gyógyulását.

A szervezet fejlődése és a természetes váltás indokolja egy dinamikus és stratégiai gondolkodású vezető alkalmazását a szervezet irányítására.

Az Ön fő feladatai

  • Az alapítvány képviselete a nyilvánosság előtt
  • Hazai és nemzetközi kapcsolatrendszer ápolása
  • A Red Noses International-lel és partnerszervezeteivel való kapcsolattartás, irányelvek követése és együttműködés
  • Stratégiai tervezés és operatív vezetés
  • Az alapítvány gazdasági irányítása (pénzügyi vezetés és ellenőrzés, költségvetés tervezése)
  • Szerződésekkel kapcsolatos tárgyalások
  • Adománygyűjtésre vonatkozó intézkedések végrehajtása, új eszközök bevezetése
  • Szoros együttműködés a művészeti vezetéssel és bohóc csapattal
  • Munkatársak irányítása, szerződéses partnerek és önkéntesek munkájának ellenőrzése
  • Beszámolási kötelezettség a kuratórium felé

Amit Öntől várunk

  • Egyetemi végzettség vagy azzal egyenértékű munkatapasztalat
  • Lelkes vezetői személyiség, kiváló irányítási- és vezetői know-how-val
  • Több éves szakmai és vezetői tapasztalat, ideális esetben a nonprofit szervezetek területén
  • Nemzetközi környezetben szerzett interkulturális kompetencia és tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készségek magyar és angol nyelven
  • Magas szociális és érzelmi kompetencia valamint empátia a művészekkel való együttműködés során
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes pozíció egy társadalmi küldetéssel rendelkező művészeti szervezetben
  • Kreatív ötletek önálló megvalósítása személyes felelősségvállalással
  • Izgalmas munkahelyi környezet egy dinamikusan növekvő nemzetközi szervezetben
  • Profi csapat és sok humor

A jelentkezés

  • módja: a motivációs levélből és (angol/magyar nyelvű) önéletrajzból álló pályázatokat agnes.rekay@pirosorr.hu email címen várjuk.
  • határideje: 2019. május 24.
  • elbírálásának rendje:
  • az álláshirdetésben kiírt feltételeknek legjobban megfelelő jelentkezők minimum kettő körös személyes meghallgatására valamint gyakorlati alkalmasságra vonatkozó vizsgálatára kerül sor. Az interjúkat folyamatosan szervezzük. A jelentkezőket e-mailben vagy telefonon tájékoztatjuk.
  • csak az interjúra behívott jelöltek részére küldünk írásbeli választ.

Munkafeltételek:

  • határozatlan idejű munkaszerződés.
  • munkaidő: teljes – napi 8 óra, 3 hónap próbaidővel.
  • munkavégzés helye: Budapest, Bem rakpart 50.
  • munkabér: megállapodás szerint, tapasztalat függvényében. Kérjük bérigény megjelölését.
  • munkakezdés időpontja: a kiválasztást követően azonnal.

A szervezetről további információ a www.pirosorr.hu oldalon található.