A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet Üzletvezető, információs munkatárs munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

felvételt hirdet

Üzletvezető, információs munkatárs

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Vásárlók kiszolgálása a Nyugati aluljáróban működő Máltai információs pontban és jótékonysági boltban,

  • Pénztárgép kezelése és értékesítés,

  • Árukészlet ellenőrzése, rendelése, kihelyezése,

  • Kapcsolattartás az értékesített termékeket beszállító társadalmi vállalkozásokkal,

  • Máltai segítség- és információnyújtás az információs pontban segítséget kérő emberek számára.

Elvárások:

  • Információs, bolti eladói (esetleg vendéglátós) tapasztalat,

  • B kategóriás jogosítvány,

  • Segítőkész, rugalmas, nyitott személyiség,

  • Kiváló kommunikációs készség,

  • Magas fokú szociális érzékenység és hivatástudat,

  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség,

  • Gyors és hatékony tanulás képessége,

  • Kreativitás,

  • Megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő személyiség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség,

  • Kereskedelmi, marketing területen szerzett végzettség, tapasztalat,

  • Angol nyelvtudás,

  • Szociális területen szerzett tapasztalat vagy releváns tanulmányok

Amit kínálunk:

teljes munkaidő, két műszakban, határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. Nyugati tér aluljáró

Szakmai önéletrajz és a nettó fizetési igény megjelölésével lehet a 01597@hr.maltai.hu e-mail címen.