A feladatod az Élelmiszerbank működését anyagilag támogató vállalati kör (tovább)építése, új támogatók akvirálása lesz, elsősorban az általunk működtetett, vállalatoknak kínált (jelenleg 4-5) különböző „termék” (pl. Együnk Egymásért, JótéKonyha, Örökbefogadás) értékesítése és továbbfejlesztése mentén. A pozíció magába foglalja a megszerzett ügyfelek gondozását is. Senior embert keresünk, aki cégvezetői szinten is tárgyalóképesen tudja képviselni és „eladni” az Élelmiszerbank munkáját, és képes olyan programokat kialakítani és menedzselni, melyek segítségével az újak kiépítése mellett a meglevő vállalati kapcsolataink is folyamatosan erősödni tudnak.

Ha szeretnél egy jó csapatban, egy jó ügyért, egy 13 éve sikeresen működő non-profit szervezetben dolgozni, akkor jelentkezz mielőbb!

SZÜKSÉGES SZAKMAI KOMPETENCIÁK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év munkatapasztalat
  • Sales és/vagy account management téren szerzett tapasztalatok
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Civil szervezet munkájával kapcsolatos legalább 3 éves (alkalmazotti vagy önkéntes) tapasztalat
  • Fundraising területen szerzett tapasztalat előny
  • CRM rendszer ismeret előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások, Excel adatbázis kezelés
  • B kategóriás jogosítvány – gyakorlattal

SZÜKSÉGES KÉSZSÉGEK:

  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Innovatív, agilis, motivált munkavégzés
  • Kreatív feladat- és problémamegoldás
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Inspiráló, motiváló attitűd, meggyőzőképesség
  • Tárgyalási tapasztalat, ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • Önállóság
  • Jó szervezőkészség
  • Eredmény és minőségközpontúság
  • Rugalmasság, alkalmazkodóképesség

FŐ FELADATOK:

  • Új, potenciális vállalati támogatók megkeresése, meggyőzése, illetve az ezekhez vezető csatornák feltérképezése és aktív fejlesztése (networking)
  • Meglévő támogatókkal kapcsolattartás
  • Új fundraising projektek kidolgozása, kivitelezése
  • Fundraising események előkészítése és lebonyolítása
  • Piaci trendek figyelése és beépítése a fundraising stratégiába
  • Kommunikációs anyagok készítése

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

Kezdés: asap

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1172 Budapest, Lokátor út 3.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:

2018. 03. 12.

Jelentkezésedhez küldd el nekünk szakmai önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével együtt, illetve egy motivációs levelet - de légy szíves ne egy olyan standard verziójút, amit minden cégnek el lehetne küldeni, inkább legyen rövid, ne legyen benne semmi felesleges köntörfalazás, viszont legyen benne a lényeg, hogy miért gondolod, hogy Te vagy a legjobb jelölt az állás betöltésére – mi cserébe azt ígérjük, hogy tényleg elolvassuk, amit írtál – ez számunkra a kiválasztási folyamat első fontos lépése.

JELENTKEZÉSI cím:

allas@elelmiszerbank.hu