Pozíció:

Vállalati kapcsolattartó/Key Account Manager (KAM)

Munkakör:

  • A Tudásközpont vállalatokkal történő kapcsolattartási stratégiájának kidolgozása, végrehajtása;
  • A tudásközpont projektjei számára szponzorációs, támogatói háttér biztosítása;
  • A Tudásközpont számára olyan új programok, lehetőségek kidolgozása, amelyek erősítik az alapítvány meglévő vállalati kapcsolatait, illetve amelyekkel új kapcsolatok építhetők;
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel és új együttműködési megállapodások kötése.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Több éves KAM tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs és értékesítői képesség
  • Stratégiai gondolkodás
  • Nagyfokú precizitás, alaposság, megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Kiváló együttműködési készség, csapatmunka
  • Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk:

  • Azonnal betölthető, határozatlan idejű teljes munkaidős munkaszerződés
  • Fejlődést, tanulást támogató kultúra
  • Versenyképes fizetés

A munkavégzés helye:

Antall József Tudásközpont - Budapest

A pályázás menete:

A jelentkezéseket magyar nyelvű életrajzzal és bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levéllel várjuk  az antall.peter@ajtk.hu címre 2016. március 5-ig.