A Magyar Máltai Szeretetszolgálat most nyíló üzletébe, lendületes, mosolygós, kiváló kommunikációs képességgel rendelkező munkatársat keresünk Vendéglátó üzletvezető munkakörbe

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget.

Feladatok:

  • Az üzletben történő munkafolyamatok koordinálása, ellenőrzése
  • Vendégek magas szintű kiszolgálása
  • HACCP betartása, betartatása
  • Munkatársak irányítása, motiválása, csapatépítés
  • Rendelésfelvétel, kasszázás, felszolgálás
  • Készletgazdálkodás irányítása (árukészlet ellenőrzése, rendelése, kihelyezése)
  • Napi zárás elkészítése
  • Felsőbb vezetés folyamatos tájékoztatása, heti-havi jelentések készítése

Elvárások:

  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú kereskedelmi végzettség
  • Angol nyelvtudás.
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret
  • Vevőközpontú gondolkodás,
  • Nagyfokú munkabírás
  • Együttműködés
  • Önállóság
  • Nyitottság, az empátia, az emberek szeretete
  • Elkötelezett hozzáállás csapatunk, szemléletünk, elveink irányában

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Barista végzettség

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli támogatások
  • Támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő, két műszakban, hétfőtől szombatig, előre egyeztetett beosztás alapján
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. kerület, Kelenföld

Szakmai önéletrajz és a nettó fizetési igény megjelölésével lehet a barta.beatrix@maltai.hu

e-mail címen 2019. október 20.-ig.