Szeretnél Magyarország legnagyobb ifjúságnevelő szervezeténél dolgozni? Aktívan részt vennél az EFOP projekt programjainak lebonyolításában? Úgy gondolod, hogy jó programszervezési és problémamegoldási készséggel vagy megáldva?
Ha mindre igent válaszoltál, akkor Téged keresünk!

A Magyar Cserkészszövetség munkatársat keres VEZETŐ RENDEZVÉNYSZERVEZÉSI MUNKATÁRS pozícióban

FŐBB FELADATOK:

  • Új rendezvények tervezése, megvalósítása
  • Beérkező rendezvényigények feldolgozása, előkészítése a menedzsment számára, illetve az ehhez szükséges szakmai és pénzügyi terv bekérése
  • Az eseményekhez szükséges termékek és szolgáltatások projekt szabályainak megfelelő beszerzése
  • Kick-off és értékelő megbeszélések szervezése és lebonyolítása
  • Az önkéntes szervezők támogatása, rendezvényszervezésben való tanácsadás
  • Irodai szervezésű rendezvények teljeskörű gondozása, felügyelete
  • Az események pénzügyi zárásának koordinálása a pénzügyi vezetővel
  • Rendezvényeken való részvétel, dokumentáció készítése
  • Projekt szabályainak való teljeskörű megfelelés biztosítása
  • Programszervezési munkacsoport irányítása, felügyelete, motiválása
  • Programszervezési munkacsoport képviselete, folyamatos továbbképzése
  • Programszervezési munkacsoport munkájának koordinálása, szervezése

ELVÁRÁSOK:

  • Befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Legalább 5 év rendezvényszervezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó programszervezési készség
  • Problémamegoldó készség
  • Önálló és csapatban való munkavégzés
  • Heti 40 óra munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • Cserkészmúlt
  • Európai Uniós projektek elszámolásában szerzett tapasztalat
  • Magas terhelhetőség és munkabírás
  • Rendszergondolkodás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus, lendületes csapat
  • Változatos, kreatív, kihívásokban bővelkedő projektek

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest II.kerület

JELENTKEZÉS: 2019. március 17-ig a hr@mcssz.hu címre küldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel