A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet villanyszerelő munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • A Szeretetszolgálat Közép-magyarországi régiójában a karbantartó csapat tagjaként a kivitelezési, és karbantartási munkákban való részvétel.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli támogatások
  • Támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, és Pest megye

Szakmai önéletrajz és a nettó fizetési igény megjelölésével lehet a korona.peter@maltai.hu e-mail címen 2019. október 31.-ig.